Одштампајте ову страницу
петак, 23 јун 2017 13:38

Одлични резултати гимнастичарки „Партизана“

У костолачкој Спортској хали организовано је 1. коло Пионирске гимнастичке лиге Региона Србије за девојчице. Вежбачице домаћег „Партизана“ на овом такмичењу оствариле су одличне резултате.

Екипа из Костолца, коју су чиниле Миња Ђаловић (5. место појединачно), Сара Јовановић (10), Николина Богуновић (11) и Марија Миловановић (12), у најмлађој категорији прве селекције освојила је друго место.

У категорији друге селекције екипа „Партизана“ је освојила друго место, док је Ања Живановић у појединачној конкуренцији била убедљиво најуспешнија. Она је освојила прво место и златну медаљу. Прво место екипно костолачке гимнастичарке освојиле су у категорији треће селекције. У појединачној конкуренцији Миљана Стојановић је заузела је прву, а Ива Крстаноска трећу позицију.